Hosgoru Tasarimli Mevlana Saatler

Hoşgörü Tasarımlı Mevlana Saatler
  
   Evlerimizde ve iş yerlerimizde olmazsa olmazımızdır saatler. Kolumuzda olanla yetinmeyiz ve duvarlarda da olmasını isteriz. Duvar saatleri kol saatlerine göre konuk ve misafirlerimize tarzımızı ve ruhi zevkimizi yansıttığımız bir eşyadır.
  
   Özellikle dekoratif açıdan önemli bir yere sahiptir. Şık ve gösterişli bir duvar saati bulunduğumuz mekânı güzelleştirecek ve baktıkça içimiz açılacağı için ambiyansı olumlu yönde değiştirecektir. Antika ve modern duvar saatleri hem kullanım hem de hediye seçiminde fazlasıyla tercih edilen bir aksesuardır. Nazik kullanımla birlikte nesilden nesile aktarılabilir ve nostalji severleri mutlu edebilir.
  
   Farklı Mevlana Figürlerinde Saatler
  
   Sahip olduğu hoşgörü ve iyiliksever yaklaşımıyla sadece yaşadığı dönemde değil sonrasında da insanlar üzerinde derin etkiler bırakan ve unutulmayan Mevlana, farklı figürlerle kol ve duvar saatlerini de süslemektedir. O herkesçe bilinen Mevlana’nın meşhur oturma pozisyonu ve sema ederken ki halini gösteren figürler saatlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Mevlana saat ister bay ister bayan, ister kol saati ister duvar saati birçok saat çeşidinde kendisine yer bulmuştur. Baktıkça duygulanmak, dini düşünceleri depreştirmek, mistik bir hediyeye sahip olmak isterseniz Mevlana figürlü saatler satın alabilirsiniz. Önemli olan Mevlana figürü derseniz, malzeme ve saat kalitesine göre çok farklı ve her bütçeye uygun Mevlana saat modelleri bulunmaktadır.
  
   Şık Tasarım ve İhtişamlı Saatler
  
   Mevlana saatleri farklı tasarımlarda boy göstermektedir. Altın kaplamalı ya da sade kol saatleri hem kullanım hem de hediye maksatlı elde edilebilir. Aşk kokan Mevlana saat özel günlerde sevdiklerinize anlamlı ve özel bir hediye olabilir. Bununla birlikte farklı duvar saati ve masa saati modelleri de bulunmaktadır. Kristal masa saati, 3’lü kanvas duvar saatleri, bombeli cam duvar saatleri, kanvas tablo saatler, popüler ve sık tercih edilen Mevlana saatleri arasında bulunmaktadır.
  
  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *