Lazer Kazima Telefon Kilifi

Lazer Kazıma Telefon Kılıfı
  
   Telefon kılıfları herkes tarafında kullanılan gerekli bir aksesuardır. Bu kadar çok talep gördüğünden üretimi de son derece fazladır. Her modelde ve renkte telefon kılıfı bulabilmek mümkündür. Bu yüzden birine hediye alınacağı zaman ilk bakılan hediye modellerinden biri olmaktadır. Günümüzde çok fazla modelde ve tasarımda telefon kılıfı mevcut olsa da bunlardan birini almak istemeyen ve daha farklı bir şeyler düşünenler için kişiye özel telefon kılıfı modelleri ortaya çıkmıştır.
  
   Kişiye özel hediye denince akla birçok ürün gelmektedir. Bu yöntem zaten herkesin sahip olduğu sıradan ve gündelik ürünleri son derece farklı ve şaşırtıcı hale getirerek farklı bir hediye arayanlara yardımcı olmaktadır. En çok tercih edilen kişiye özel hediye ise telefon kılıflarıdır. Telefon kılıfının kişiye özel hale getirilmesi için birçok yöntem vardır. Bunlardan ilki kılıfın üzerine yapılan fotoğraf baskıdır. Bu yöntemde en özel ve kaliteli fotoğraflar seçilerek silikon bir kılıf üzerine baskı yapılması sağlanır.
  
   İkinci yöntem ise lazer kazıma ile yapılan lazer telefon kılıfı modelleridir. Bu diğer yönteme göre çok daha özel ve farklı kılıfların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ahşap veya deri kılıf üzerine lazer ile kazıma yapılabilmektedir. Hediyeyi alacak olan kişinin bir fotoğrafı ya da ismi lazer ile kılıf üzerine kazınabilmektedir.
  
   Lazer telefon kılıfı fiyatları
  
   Fiyatlar yaptırılacak işleme göre farklılık göstermektedir. Lazer telefon kılıfı için yapılacak olan işlemler çoğunlukla internetten yapılmaktadır. Ortalama fiyat aralığı 40 ile 50 TL arasında değişmektedir.
  
   Lazer kazıma uygulamaları
  
   Lazer kazıma denince akla telefon kılıfları gelse de farklı yüzeylere ve ürünlere de lazer ile kazıma yapabilmek mümkündür. Örneğin; deri bir cüzdana ya da kemere lazer ile kazıma işlemi yapabilmek mümkündür. Bu tarz hediyelerde en az telefon kılıfları kadar rağbet görmektedir.
  
  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *